Важливі новини
НВК » Сторінки історії НВК » Свято гімназиста в НВК

Свято гімназиста в НВК

Разом з сонцем, теплом  і барвами золотої осені прийшло в стіни нашої гімназії довгоочікуване свято – свято гімназиста. Це —  свято шкільної родини, наповнене чарівними посмішками. Наймолодші гімназисти з нетерпінням чекали це свято і тому ретельно готувались до нього.

Для учнів 5 класу – це вагомий крок у доросле шкільне життя, адже з початкової школи вони ступили на сходинку вище. І саме в цей день 19 дівчаток і хлопчиків разом з батьками прийшли до церкви. На довгу і щасливу дорогу до знань гімназистів поблагословив отець Іван, який побажав їм здоров’я і наснаги до навчання. Кожному учневі було вручено образки та статуетки  ангела-хоронителя. Після церкви діти з батьками з квітами відвідали капличку  у центрі міста.

IMG_1377

Свято в гімназії розпочалось у світлиці. У цій грі брали  участь 3  команди: « Козачата » ( капітан Сергій Дзень), « Патріоти » ( капітан Кохан Марія) та «Ерудити » (капітан Кулієвия Ярина). Свої знання, вміння діти показали  у конкурсах «Розминка», «Розвідники», «Забава кашоварів», «Одягни український костюм», «Впізнай товариша». Питання та завдання конкурсів були присвячені історії козацтва.  Цікавими і точними були відповіді учнів.    Розумні очі, милі усмішки, непередбачуваний характер – ось вони, наші п’ятикласники.

IMG_1410IMG_1424

Після всіх конкурсів були підведені підсумки журі. Перше місце виборола команда «Патріоти», друге місце поділили дві інші команди

Нехай же благословить доля наших дітей на успішне навчання, злети і перемоги, незрадливу любов до батьківського дому і рідної школи.

У кінці свята до п’ятикласників з хорошим побажанням звернулась заступник директора з виховної роботи Ногаль Ірина Григорівна. Вона сказала: «Знання – це найцінніше, що набуває в житті людина… Тож, вчіться лише на «добре» і «відмінно». Слухайте і поважайте батьків. Адже, віднині ви – члени великої гімназійної родини…».

М.Я.Шокало,   Г.О.Муць

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>