Важливі новини
НВК » Сторінки історії НВК » Свято гімназиста

Свято гімназиста

Свято гімназиста

Посвята в гімназисти стала традицією у нашому навчальному закладі. Ви запитаєте: « Чому ж саме 14 жовтня ми приймаємо п’ятикласників у свої ряди?» Я вам відповім: « Насамперед, Пресвята Богородиця є символом і покровителькою всієї України. Колись учні вперше йшли до школи на Покрову. У цей день вони приносили горщик пшоняної каші. Це для того, щоб « наука не йшла у ліс». І саме в цей день 15 дівчаток і хлопчиків разом з батьками і вчителями попрямували вуличками нашого міста до храму. У церкві відбулась святкова літургія для майбутніх гімназистів, отець Іван вручив сувеніри і образки дітям.

Отець настановив п’ятикласників на добру дорогу. Повчальні слова священика запам’яталися кожному гімназисту, батьку, вчителю.

Я вірю, що почувши слова священика, юні гімназисти усвідомили, що покликані не лише гідно носити це звання, але й бути достойними перед Лицем Божим.

Свято гімназиста

Потім свято продовжилось у світлиці. Святково прибрана світлиця радо зустріла п’ятикласників.

Свято гімназиста

Віршами, піснями, конкурсами тішили учні своїх батьків. Знання, кмітливість, винахідливість діти показали в інтелектуальній грі « Мить удачі».

У цій грі брали участь 2 команди: « Найрозумніші смайли» ( капітан —  Коротікова Каміла), « Веселі капітошки» ( капітан – Ларівон Діана). Цікавими і точними були відповіді учнів.

Свято гімназиста

Усі гімназисти стали активними учасниками конкурсів

« Розминки», « Веселої математики», « Цікавої граматики».

Свято гімназиста

Свято гімназиста

Після всіх конкурсів були підведені підсумки. Перше місце зайняла команда «Найрозумніші смайли», друге – «Веселі капітошки».

Свято закінчилося, а попереду нелегкі будні, тож побажаємо усім п’ятикласникам насиченого і кольорового життя в гімназії, легкої і захоплюючої подорожі у ще не звіданий дорослий світ.

 

 

Педагог-організатор: Муць Г.О.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>