Важливі новини
НВК » Сторінки історії НВК » День вчителя

День вчителя

30 вересня, напередодні Дня працівників освіти, у НВК «Рава-Руська школа-гімназія» відбулися святкові заходи.

Традиційно, п’ятницю напередодні Дня вчителя одинадцятикласники перетворюють на свято для своїх педагогів. Так було і цього разу. Святковий та веселий настрій майбутні випускники створили не лише, прикрасивши шкільні класи та коридори кольоровими надувними кульками, стрічками, плакатами-привітанням, а й оригінальним вивісками на всіх дверях у школі. Доволі оригінальним способом відбулося тимчасове «перейменування», яке торкнулося всіх класних приміщень і кабінетів.

Так, кабінет директора у День вчителя називався «New boss» — натякаючи на новопризначеного керівника школи-гімназії. На кабінеті заступника директора з навчально-виховної роботи було вивішено табличку «Міс Конгеніальність», а заступника з виховної роботи – «She the lady» так, як у відомому голлівудському фільми та всесвітньо відомій пісні відповідно.

Учительська стала називатися «Файні чічки + два ладних чувака» — саме так виглядає педагогічний колектив школи-гімназії J. Бібліотеку випускники назвали як і відому віртуальну енциклопедію – «Вікіпедія».

xrFDzUjqwv8

Кабінет математики охарактеризували як «4 – теж оцінка», а історії – «Майн кампф».

Вбиральні кімнати для хлопців та дівчат перетворилися на місця для селфі – «Селфі на афон» та «Let me take a selfie», а кабінет інформатики охарактеризували відповідно до найчастішого питання, яке задають вчителю учні – «Є Wi-Fi? Нема Wi-Fi».

Спортзал на день перетворився на «Фітнес клуб», а на дверях лаборантській хімічного кабінету просто прикріпили табличку «Вибухонебезпечно». Сам же кабінет уроків хімії попереджав – «Стороннім вхід заборонено».

«Дісталося» від випускників і кабінетам, де навчаються учні початкових класів. Так, останні отримали назви відомих мультфільмів – «Оггі та кукарачі», «Фіксіки», «Ніндзяго».

Кабінет фізики було охарактеризовано відповідно до одного із фізичних законів – «Не знаєш Ома – сиди вдома», німецької мови –  «Ні бе, ні ме, ні ку-ку-рі-ку», «Захисту Вітчизни» — «Кадетство», української мови та літератури – «Файна Юкрайна».

WLzcnlz7REA

Не оминули увагою і кабінет прибиральниць, які, як і вчителі, теж є працівниками освіти. У п’ятницю їхнє підсобне приміщення називалося «Cleaning service».

Не менш оригінально було названо і гардероб – «Forum Lviv», а також кабінет трудового навчання – «Все для дому» та їдальню «Фіглі-міглі».

Крім того, у День працівників освіти майбутні випускники школи мають чи не єдину можливість спробувати себе у ролі вчителя. Так було і цього разу – вчителі відпочивали, а одинадцятикласники відчули на собі особливості роботи педагогів.

Традиційний святковий концерт до Дня вчителя відбувався у світлиці, яку у цей день назвали «Кафе «Птах» відповідно до сценарію заходу.

Останній передбачав розповіді про нелегку і водночас відповідальну працю вчителів від випадкових гостей у імпровізованому тематичному кафе, яке відвідують переважно вчителі.

p4fwp5fHocI

Також захід до Дня вчителя передбачав виступи учнів молодших класів та проведення педради.
C5wZ7r8V2FQ

K-C2GwVvkeo

 

Сценарій останньої дозволив вчителям побачити себе очима не педагога і викликав неабиякий сміх серед вчителів.

bQMNpUfQwRc

 

У підсумку, День вчителя цього року, як завжди, був і веселим, і сумним водночас. Веселим, бо учні вітали своїх наставників, створили для них справжнє свято, а сумним, бо вчителі розуміли, що вже зовсім скоро шкільну сім’ю в чергове покинуть ті, кого вони навчали і виховували протягом 11 років, які для них стали рідними.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>