Важливі новини
НВК » Проекти » «Повертайтесь додому,Вас вдома чекають!»

«Повертайтесь додому,Вас вдома чекають!»

(Акція від PLATINUM банку)
Як відомо, всі діти люблять подарунки. Особливо тоді, коли вони неочікувані. І радість від їх отримання переповнює душу дитини.
От і в наш НВК завітала гостя, яка потішила учнів 4-го класу гарними подаруночками. Але все по порядку…
Уже досить довгий час діти і дорослі всієї України переймаються нелегкою долею нашої держави. Телебачення, інтернет кожного дня розповідає про жахливі події на сході країни. Матері і жінки кожного дня благословляють своїх синів і чоловіків на бій з ворогом. Державні чиновники безсилі щодо воєнного спорядження, важкої техніки. Солдати йдуть на добре озброєного супротивника зі старими автоматами і у бронежилетах, який легко пробити звичайною кулею. Надія на перемогу згасає в очах бійців.
Що найкраще може піднести бойовий дух солдатів? Звичайно, в першу чергу, добре озброєння. Це вже залежить від депутатів. А привіт від рідних і близьких , хороший щирий лист чи малюнок можуть піднести моральний дух солдатів. Тому по всій Україні діти пишуть листи і створюють малюнки солдатам на схід держави.
Наш НВК надіслав вже багато і листів, і малюнків. Один з банків Рави-Руської вирішив заохотити дітей, які приєдналися до цієї акції. На уроці основ християнської етики учні 4 класу намалювали для наших захисників чудові малюнки на патріотичну тематику. Хтось зобразив українську символіку, яка б додавала сили бійцям, хтось намалював доглянуті гарні будинки в які мають повернутися солдати після перемоги, а хтось накреслив сучасну техніку, яку б хотів передати на передову для перемоги. Багато дітей ділили листки навпіл: з однієї сторони зобразили мирне життя людей, яскраве сонце, а з іншої – війну і похмуре небо. З іншої сторони листка діти написали побажання швидкої перемоги бійцям, повернення їх додому живими і здоровими. В кінці уроку представник банку зібрала малюнки дітей. За їхню роботу вона роздала їм невеличкі подарунки: зошити, кульки і наклейки з емблемами банку. Всі діти були дуже задоволеними і запропонували ще раз прийти до них.
Хоча доброчинність повинна бути безкорисливою, та все ж як приємно бачити усміхнені обличчя дітей, коли щось їм даруєш. Про цю усмішку подбав ПЛАТІНУМ банк. А малюнки, які створили діти, обов’язково зігріють серця солдатів, що стоять на передовій чи в тилу. Вони відчувають дитячу підтримку, яка додає їм сил.
Росте нове покоління відважних, але поки що маленьких патріотів, які вже обороняють честь держави, хоча й словами. Але все починається зі слова. І дай нам, Боже, перемоги і миру для наших дітей.
Савка Т. І.,
Рубанська М.С.

під час акції

під час акції

IMAG7075

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>