Важливі новини
НВК » Проекти » Добро починається з тебе

Добро починається з тебе

Добро починається з тебе !

Благодійність, добро, милосердя не з`являються в людині самі по собі. Ці чесноти потрібно виховувати. Потрібно змалку вчити дитину робити добро, підтримувати її благородні наміри, закласти в її серце потребу допомагати іншим.

Благодійна діяльність має велике соціальне значення. І найважливіше – це те, що користь від доброчинності отримують не лише ті, кому необхідна допомога, а й безпосередні виконавці, які самі стають кращими, набувають життєвої компетентності.

Ми дуже раді, що доброчинна акція «Добро починається з тебе» яка була започаткована гімназистами ще у 2008р. надалі продовжує своє життя. Головна мета якої – об`єднання зусиль і досвіду її учасників для відродження й оновлення традицій благодійності в Україні, стимулювання розвитку дитячих благодійних ініціатив.

У цьому році рада учкому вирішила і отримала підтримку серед  усіх  учнів та вчителів та батьків учнів  НВК провести добродійну ярмарку,  частину виручених коштів передати родині учениці гімназії на  лікування доньки ; закупити матеріали для ремонту дитячого відділення міської поліклініки, а решту коштів витратити для власних потреб. Долучились  до  цієї справи і  наші художники, які намалювали і передали в поліклініку малюнки з персонажами казок.

У переддень свята Миколая  в самому приміщенні НВК було  гамірно, всі були в очікуванні чогось незвичного. І ось ярмарка розпочала свою роботу.Кожен клас виставив на продаж роботи, виготовлені власноруч та щось смачненьке. Це була випічка, заливні желе, цукерки-лизаки, горіхи, фрукти.

DSCN6126

 

А учні 7 та 8  класу привернули свою увагу грою на гітарі.

DSCN6153

DSCN6132

Долучилась до цьогорічної акції і мер нашого міста Верещук І.А, яка викуплені  солодощі  адресувала(передала) дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей міста.

DSCN6139

 

DSCN6146

А далі справа перетнула межі НВК. Ініціативу учнів НВК, на прохання  директора НВК Данкевич І.В. відремонтувати педіатричний кабінет міської поліклініки  підтримала директор Рава-Руського професійного  ліцею Букієвська Ж.Я., яка в свою чергу, організувала роботу майстрів-ремонтників. Учні ліцею Звір Н., Дубик А., Бурило Ю., Шот А. спільно з майстрами виробничого навчання Лелик М.Є., Івать І.І., Квілінський Р.А. безкоштовно зробили ремонт кабінету. Не залишився байдужим до благодійної справи  депутат Львівської обласної ради Бокало І.В., який, у свою чергу, допоміг встановити облицювальну плитку, відновити підлогу та закупив нові меблі.

І ось настав цей день, коли у дитяче відділення поліклініки завітали ті, котрі зробили все, щоб в кабінеті педіатрів було чисто, затишно, комфортно як лікарям, так і їхнім маленьким пацієнтам: депутат Львівської обласної ради Бокало І.В, директор НВК Данкевич І.В.,заступник директора Ногаль І.Г., голова   батьківського   комітету  НВК   Демчина Л.В.,   члени  учкому  НВК Савчак М., Лончинська Х. На жаль,  не змогли прибути представники ліцею через поважні причини.

DSCN6266

Зі словами вдячності звернулися до гостей педіатри міської поліклініки Куц М.М., Куц А.М., завідуюча поліклінікою Крупа О.О. та в.о. заступника головного лікаря по лікувальній роботі Нагабась В.Є.

DSCN6269

По закінченні проекту усі його учасники відчули великий вплив  такої роботи на свідомість дітей та дорослих. Ще раз переконались,  що проект «Добро починається з тебе» поклав початок благодійній діяльності, яка формує особистість молодої людини на засадах загальнолюдських моральних цінностей: людяності, співчуття та  милосердя.

DSCN6261DSCN6262

DSCN6265

Висловлюємо  щиру подяку за допомогу в ремонті кабінету всім, хто долучився до цієї великої справи, бажаємо міцного здоров’я, щастя і успіхів у всіх починаннях. Ми  переконані, що кожен учасник реалізації доброчинного проекту відчув у собі потребу у відновленні духовних традицій добротворення.

ЗДВР НВК Ногаль І.Г.

 

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>