Важливі новини
НВК » Офіційно » НАКАЗ про переведення учнів 1,2,3, 5,6,7,8,10 класів в наступні класи

НАКАЗ про переведення учнів 1,2,3, 5,6,7,8,10 класів в наступні класи

Н А К А З
від 26.05.2017р. м.Рава-Руська № 151

Про переведення учнів
1,2,3, 5,6,7,8,10 класів
в наступні класи

На основі результатів навчальних досягнень та рішення педагогічної ради, протокол №5 від 24.05.2017р.
НАКАЗУЮ :
1. Перевести з :
— 1 загальноосвітнього класу в 2 загальноосвітній клас 19 учнів, а саме:

1. Басараб Дарину Анатоліївну
2. Білика Дениса Миколайовича
3. Білика Назара Миколайовича
4. Букієвську Валерію-Христину Русланівну
5. Гаврилюк Юліану Сергіївну
6. Гембальську Маргариту Іванівну
7. Дацка Олексія Романовича
8 Ігнатюка Богдана Богдановича
9. Кушнір Вероніку Петрівну
10. Купчацьку Андріяну Андріївну
11. Лозового Ернеста Романовича
12. Максимик Вероніку Романівну
13. Молока Михайла Михайловича
14. Николіва Арсена Романовича
15. Ольчевську Анастасію Русланівну
16. Пішака Артема Олеговича
17. Предуна Василя Андрійовича
18. Сахрін Ангеліну Михайлівну
19. Старчак Аліну Тарасівну

— 2 загальноосвітнього класу в 3 загальноосвітній клас 23 учнів, а саме:

1. Борейчук Софію Володимирівну
2. Бурду Роксолану Андріївну
3. Бриня Назара Павловича
4. Василишин Анастасію Романівну
5. Вергун Анну Ярославівну
6. Войтович Вікторію Віталіївну
7. Дмитриєву Даніеллу Сергіївну
8 Долганюк Інну Олегівну
9. Дорош Софію Назаріївну
10. Дубневича Максима Андрійовича
11. Жемелу Владислава Степановича
12. Іващук Евеліну Андріївну
13. Конишеву Аліну Назарівну
14. Колодій Вікторію Володимирівну
15. Кузьменка Дениса Анатолійовича
16. Лявтошлягера Олександра Владиславовича
17. Мазуркевич Анну-Марію Максимівну
18. Недзельського Михайла Володимировича
19. Нестер Софію Ростиславівну
20. Пархоменка Максима Дмитровича
21. Стик Євдокію Ігорівну
22. Чорнія Юрія Андрійовича
23. Щигола Остапа Андрійовича

— 3 загальноосвітнього класу в 4 загальноосвітній клас 22 учнів , а саме:
1. Бакай Віолетту Андріївну
2. Бакай Софію Петрівну
3. Барановського Максима Михайловича
4. Білика Максима Миколайовича
5. Борейчук Христину Володимирівну
6. Важоху Артема Михайловича
7. Гнідець Анжелу Юріївну
8. Гринюку Юрія Івановича
9. Дацко Ілону Тарасівну
10. Зуброву Юліанну Миколаївну
11. Кохана Юрія Юрійовича
12. Купчацького Максима Андрійовича
13. Луцик Вероніку Іванівну
14. Мельника Артема Андрійовича
15. Нестера Остапа Ростиславовича
16. Павлика Іллю Ігоровича
17. Рудого Давида Михайловича
18. Рудченко Вікторію Олександрівну
19. Савку Зоряну Петрівну
20. Сідельника Станіслава Васильовича
21. Стрижевського Матвія Тарасовича
22. Сулим Анну Михайлівну

— 5 загальноосвітнього класу в 6 загальноосвітній клас 18 учнів:
1. Барбару Тараса Петровича
2. Басай Марію Андріївну
3. Дацка Віталія Романовича
4. Дзеня Сергія Андрійовича
5. Зуброву Ангеліну Миколаївну
6. Іватя Дмитра Миколайовича
7. Климко Анну Степанівну
8. Кохан Аліну Юріївну
9. Кохан Марію Юріївну
10. Кулієвич Ярину Михайлівну
11. Кушнарьова Богдана Євгеновича
12. Николіва Романа Романовича
13. Мельник Юлію Андріївну
14. Плесака Ярослава Вікторовича
15. Сердюка Руслана Андрійовича
16. Смик Маргариту Ігорівну
17. Солила Дмитра Андрійовича
18. Стрільця Володимира Ігоровича
19. Федіва Романа Андрійовича

— 6 загальноосвітнього класу в 7 загальноосвітній клас 17 учнів:
1. Безкоровайного Владислава Володимировича
2. Гоція Віктора Михайловича
3. Гоція Володимира Михайловича
4. Кохана Юрія Васильовича
5. Кузьменка Владислава Анатолійовича
6. Кушніра Дениса Петровича
7. Лактіонова Вадима Сергійовича
8. Лозинську Софію Андріївну
9. Мазуркевич Анастасію Максимівну
10. Оливко Ярину Миколаївну
11. Петровську Ірину Сергіївну
12. Потопляка Олексія Васильовича
13. Потопляка Ростислава Васильовича
14. Рябцева Романа Сергійовича
15. Савку Романа Любомировича
16. Сахріна Остапа Михайловича
17. Цимбалюка Марка Володимировича

— 7 загальноосвітнього класу у 8 загальноосвітній клас 18 учнів:
1. Басараб Соломію Анатоліївну
2. Боднара Олександра Володимировича
3. Гнідця Вадима Юрійовича
4. Гринюку Артура Богдановича
5. Дзеня Андрія Андрійовича
6. Держипільську Каріну Володимирівну
7. Залуцького Назара Тарасовича
8. Кулієвича Ростислава Андрійовича
9. Кушнір Олену Юріївну
10. Левонову Анастасію Миколаївну
11. Луцика Володимира Тарасовича
12. Мончука Назарія Ярославовича
13. Надяка Владислава Романовича
14. Ногаль Соломію Ігорівну
15. Порохняк Юлію Вікторівну
16. Рикмас Ангеліну Вікторівну
17. Федів Вікторію Андріївну
18. Чобіт Анастасію Ярославівну

— 8 загальноосвітнього класу у 9 загальноосвітній клас 16 учнів:
1. Булагу Назара Васильовича
2. Доляновського Артура Володимировича
3. Дудок Анастасію Олександрівну
4. Іванець Вероніку Андріївну
5. Кашівську Софію Романівну
6. Качмар Христину Василівну
7. Коротікову Камілу Володимирівну
8. Корній Юлію Андріївну
9. Кушту Андріану Андріївну
10. Ларівон Діану Іванівну
11. Мариневича Дмитра Віталійовича
12. Поліщук Аліну Анатоліївну
13. Потопляка Богдана Васильовича
14. Пилипа Назарія Петровича
15. Чорну Оксану Романівну
16. Юрчик Марту Юріївну

— 10 класу в 11 клас 22 учнів, а саме:
1. Басай Ірину Андріївну
2. Барановську Лілію Михайлівну
3. Білецьку Марту Олексіївну
4. Більця Назара Петровича
5. Брегіна Максима Андрійовича
6. Вергуна Юрія Ярославовича
7. Вольського Богдана Юрійовича
8. Гоцій Марію Михайлівну
9. Дукаля Ростислава Дмитровича
10. Катрана Віталія Тарасовича
11. Кохана Романа Васильовича
12. Кушнір Анастасію Юріївну
13. Луцика Івана Івановича
14. Миргорода Дениса Ігоровича
15. Новосада Маркіяна Орестовича
16. Оливко Іванну Миколаївну
17. Онищака Максима Олексійовича
18. Петровську Зоряну Сергіївну
19. Станіславського Станіслава Володимировича
20. Шокало Валентину Ігорівну
21. Янківську Софію Василівну
22. Юнка Андрія Андрійовича

2. Класним керівникам 1-3,5-8 та 10 класів зробити відповідні записи в табелях учнів, класних журналах та особових справах до 26.05.2017р.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК: О.Міщенко

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>