Важливі новини
НВК » Новини » Посвята в гімназисти

Посвята в гімназисти

Разом з сонцем, теплом  і барвами золотої осені прийшло в стіни нашої гімназії довгоочікуване свято – свято гімназиста. Це —  свято шкільної родини, наповнене чарівними посмішками. Наймолодші гімназисти з нетерпінням чекали це свято і тому ретельно готувались до нього.

Для учнів 5 класу – це вагомий крок у доросле шкільне життя, адже з початкової школи вони ступили на сходинку вище. І саме в цей день 18 дівчаток і хлопчиків разом з батьками прийшли до церкви. На довгу і щасливу дорогу до знань гімназистів поблагословив отець Іван, який побажав їм здоров’я і наснаги до навчання. Кожному учневі було вручено образок ангела-хоронителя. Після церкви діти з батьками і квітами відвідали капличку  у центрі міста.

SAM_2652

SAM_2654

Свято в гімназії розпочалось у світлиці. Свої знання, вміння діти показали  в інтелектуальній грі « Найрозумніші гімназисти». У цій грі брали  участь 2 команди: « Бешкетники» ( капітан Левонова Настя), « Крок» ( капітан Чобіт Настя).

Цікавими і точними були відповіді учнів.

SAM_2669

Розумні очі, милі усмішки, непередбачуваний характер – ось вони, наші п’ятикласники.

Після всіх конкурсів були підведені підсумки журі. Перше місце виборола команда « Крок», друге місце « Бешкетники». Всі учні отримали призи.

Нехай же благословить доля наших дітей на успішне навчання, злети і перемоги, незрадливу любов до батьківського дому і рідної школи.

SAM_2665

У кінці свята до п’ятикласників з хорошим побажанням звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Гутовська Любов Іванівна. Вона сказала: «Знання – це найцінніше, що набуває в житті людина… Тож, вчіться лише на «добре» і «відмінно». Слухайте і поважайте батьків. Адже, віднині ви – члени великої гімназійної родини..».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>