Важливі новини
НВК » Наші подорожі » Поїздка у Вінницю

Поїздка у Вінницю

15 червня 2013 р. ми, учні 7-8 класів, разом з класними керівниками Лесею Юліанівною та Іриною Василівною їздили на екскурсію у Вінницю. Ми побували на відомій фабриці «Рошен», що славиться своїми смачнючими шоколадками та цукерками не лише в Україні, а й за кордоном.(фото 1003238) Дуже цікаво було побачити сам процес виробництва солодощів, та, мабуть, найбільше запам’яталася кімната розваг. Там нам у цікавій ігровій формі розповіли про історію виникнення шоколаду. Ну і, звичайно, не обійшлося без солодких сувенірів-призів від «Рошен».

Поїздка у Вінницю

Поїздка у Вінницю

Поїздка у Вінницю

Протягом дня ми гуляли по набережній Південного Бугу, катались на катері, оглядаючи чудові краєвиди, розважались на каруселях, купували різноманітні сувеніри та просто гуляли по місту.

Чудовим завершенням нашої екскурсії були вінницькі фонтани! Уже під вечір ми відправились на набережну, щоб подивитись водне шоу. Разом з нами на березі річки зібрались тисячі людей. Видовище було феєричним! Коли зайшло сонце і настала темрява – заграли струменями води фонтани під супровід чудової музики і лазерного освітлення. Одночасно на водяній завісі демонструвався короткометражний фільм. Усі  були у захопленні.

З незабутніми враженнями ми повертались додому. Поїздка усім дуже сподобалась.

Залуцький Роман

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>