Важливі новини
НВК » Наші подорожі » Екскурсія у місто Лева — Львів

Екскурсія у місто Лева — Львів

Екскурсія у місто Лева — Львів.

     Пізнавати свій рідний край завжди цікаво і захоплююче, а особливо коли мова йде про Львів – місто з чудовою архітектурою, пам’ятками історії і культури нашого народу, яке ми гордо називаємо столицею Галичини. Ось чому під час канікул учні 6 і 7 класів нашого НВК зі своїми класними керівниками  вирішили відвідати саме Львів.

Програма екскурсії була досить насиченою і нам вдалося побачити багато цікавого.

Спершу  ми побували у Шевченківському гаї — музеї народної архітектури та побуту.

Екскурсія у місто Лева - фото 1

Ось де насправді можна поринути у глибину історії. Старовинні церкви, хати під соломою, школа, водяний млин, козацька чайка і, звичайно, чудова  українська природа зробили прогулянку гаєм цікавою і пізнавальною. Окрім побаченого, зі слів екскурсовода  ми дізналися багато цікавого про життя нашого народу у минулому. Усім до вподоби прийшовся давній український побут та національний одяг.

Екскурсія у місто Лева - фото 2

Наступною зупинкою нашої екскурсії був музей «Арсенал». Скільки усілякої зброї з різних куточків світу зібрано там! Недарма «Арсенал» — один з найбільших музеїв зброї України. Та не лише зброя експонується у ньому. Тут  зібрані і військовий одяг, і нагороди, а також  художні полотна з відображенням бойових подій. Усі були в захопленні від побаченого, а особливо- хлопці.

Екскурсія у місто Лева - фото 3

Далі наш маршрут проліг до «серця» Львова – площі Ринок. Перефразовуючи слова відомої пісні, можна з впевненістю сказати: «Хто на площі Ринок не бував, той не бачив Львова». Тут ми з головою поринули у атмосферу, притаманну лише цьому місту. Поважні пани та панянки неквапно прогулюються площею, продавці у незвичному для сьогодення одязі пропонують солодощі та букети квітів. А ще можна зробити чудові фотографії на згадку.

І, звичайно, не обійшлося без сходження на міську Ратушу. Підйом був важкуватий, адже висота вежі сягає 64м, а загальна кількість сходинок – 408. Але панорама, яка відкрилась перед нами, вартувала цих зусиль і перевершила усі сподівання. Увесь Львів був як на долоні.

Ми втомились, тому вирішили продовжити екскурсію Чудо-поїздом –  і відпочинок, і знайомство з містом.

Екскурсія у місто Лева - фото 4

Сидячи у тепленькому вагоні  ,під звуки приємної української музики, ми проїхалися по центральній частині Львова, побачили багато історичних і культурних пам’яток і почули цікаву розповідь екскурсовода про них.

А що за поїздка до Львова без традиційного обіду у McDonald’s! Ми, звичайно, теж не обминули цього місця.

Увечері, втомлені, але задоволені та сповнені вражень, ми  повернулись додому, де на батьків чекала довга і захоплююча розповідь про чудово проведений день.

Вчитель англійської мови Луцик Л. Ю.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>