Важливі новини
НВК » Наші подорожі » Екскурсія у Львів

Екскурсія у Львів

Подорожі мальовничими куточками України, екскурсії видатними місцями дають можливість учням НВК краще пізнати не тільки природу та історію рідного краю, а також величезний, багатющий, незбагненно мінливий  і надзвичайно цікавий навколишній світ.

31 жовтня  в останній день осінніх канікул 43 учні 5-6 класів та 6 вчителів нашої гімназії вирушили на захоплюючу екскурсію у м. Львів, під час якої відвідали багато цікавих місць. Розпочалася наша екскурсія з Високого Замку. Перед очима відкрилася чудова панорама древнього міста. Від вражень перехоплювало подих. Дітей зачарувала краса і велич давніх будівель та золотоверхих церков. Не менш вражаючим був візит до музею «Арсенал». В експозиції цього унікального музею – близько 5000 одиниць стародавньої зброї: кинджалів, мечів, гармат, мортир, аркебуз, мушкетів та ін. Незабутні враження в учнів залишила родзинка львівської старовини: Музей-аптека. Дивна кімната з чудодійними сумішами у ступках, мікстурами, фасованим зіллям нагадувала радше лабораторію алхіміка, що намагається віднайти еліксир вічної молодості.

Не можна залишитись байдужим після прогулянки однією з найстаріших площ Львова – площею Ринок. Приковують погляди старовинні кам’яниці та розкішні фонтани з фігурами Нептуна, Діани, Амфітрити та Адоніса, які розміщені симетрично на чотирьох кутах площі. Наступним ми відвідали музей етнографії та художнього промислу України. Тут учні мали змогу побачити пам’ятки побутової культури та українського народного мистецтва: унікальні збірки народної іграшки, меблів, годинників, художнього металу, художнього скла та промислової кераміки, плакатів. А далі цікава та змістовна подорож сторінками історії. Палац Потоцьких.- це ще одна історична пам’ятка, яка привернула нашу увагу. І на завершення довгоочікуваний «Макдональдс».

Стомлені, але задоволені, з незабутніми емоціями та враженнями ми повернулися додому.

IMG_3719 IMG_3718 IMG_3705 IMG_3704 IMG_3701 IMG_3698 IMG_3697

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>