Важливі новини
НВК » Міжнародна співпраця » В р а м к а х с п і в п р а ці.

В р а м к а х с п і в п р а ці.

Вже вкотре учні та вчителі гімназії мають можливість гостити в гімназії м. Сусець РП. Так і цього разу не обійшлось свято «Присвоєння гімназії імені Яна Павла II» без делегації з України.

Фото0753

Свято розпочалось зі святої літургії в пам’ять  Яна Павла II  в костелі м. Сусець та посвячення іменного прапора. По завершенні церемонії усі відправились у гімназію де  було відкрито іменну дошку.

У святково прибраний залі  пройшла артистична частина під час якої відбувся виступ учнів  та гостей. Та ось настає урочиста мить директор гімназії дає команду — « Струнко! » і в залі відбувається вручення іменного прапора спочатку директору а потім учням гімназії.

Фото0759

По завершенні офіційної частини делегація з України привітала вчителів суецької гімназії з професійним святом та  за круглим столом обговорили  плани дальшої співпраці.

І.Ногаль  

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>