Важливі новини
НВК » Міжнародна співпраця » «Іноземні мови в практичній діяльності молоді»

«Іноземні мови в практичній діяльності молоді»

 

Що може бути кращого при вивченні іноземної мови як перебування людини на території країни, мову якої вона вивчає. Тому цьогорічна реалізація спільного польсько-українського проекту проходила під гаслом «Іноземні мови в практичній діяльності молоді» на території Федеративної Республіки Німеччини. З першого дня поїздки учасники проекту зрозуміли, що нудьгувати їм не доведеться, бо кожна творча група отримала завдання зі збору інформації про звідані ними місця.
Першою зупинкою подорожі було м.Вадовіце. Саме тут розташований будинок-музей Яна Павла II, ім`я якого носить гімназія м.Сусець.
Неймовірні враження всі отримали від екскурсії по м.Берліну, побувавши в приміщенні Рейхстагу (будинку парламентських зборів) та милуючись містом з оглядової вежі. А далі були і огляд Берлінського муру-символу холодної війни та поділу Німеччини, Бранденбурських воріт-візитівки Берліна, і прогулянка площами Республіки, Потсдамською та East Side Галереєю. Берлін вразив також велетенськими сучасними будівлями.

DSC_0125 DSC_0099
Наступного дня учасники проекту потрапили на справжній тропічний острів з відповідною температурою повітря, справжніми тропічними рослинами та пляжем, а найголовніше — з неймовірними атракціонами на воді.

DSC_0297DSC_0318
Незважаючи на те, що Дрезден зустрів нас прохолодою та дощем, проте вразив своєю неповторною архітектурою, а особливо архітектурним ансамблем Цвінгера, який складається з чотирьох будівель, у яких розташовані різні за призначенням музеї, один з них всесвітньо відома Дрездненська картинна галерея. Кожен учасник проекту ще довго згадуватиме ті емоції та враження, які були викликані переглядом картин всесвітньо відомих художників Рафаеля, А.Дюрера, Е.Греко, Ж.Ліотара…

DSC_0166

 

Не менш цікаво було у фізико — математичному салоні та в музеї порцеляни. А під кінець перебування у Дрездені учасники проекту отримали практичне завдання порадити собі в торговому центрі, спілкуючись німецькою мовою. При підведенні підсумків дня можна було зробити висновок, що з практичним завданням справились усі, бо кожен щось придбав собі на згадку.
Наступним містом, згідно плану подорожі, була Прага. Вона, наче писанка, вразила подорожуючих своїми світлими тонами пофарбованих фасадів старовинних будівель, особливою атмосферою вузеньких празьких вуличок, якими було дуже приємно переміщатись.
По дорозі додому учасники проекту мали можливість побувати у старій частині міста Вроцлав та оглянути м. Краків.
При підведенні підсумків реалізації проекту кожен з учасників зробив для себе висновок, що така форма роботи з молоддю не лише збагачує їхній духовний світ, а дає можливість набути життєвого досвіду та є хорошою мотивацією щодо вивчення іноземних мов.

Ногаль І.Г.

Фото0864

20150430_103257 Фото0870 20150429_131238 Фото0866 20150426_131004

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>