Важливі новини
НВК » Методична робота » Тиждень початкових класів

Тиждень початкових класів

З 31.03. по 04. 04.2014 р. в НВК проходив тиждень початкових класів. Девіз  тижня:  Кожен  день  у  нас  цікавий, веселий, плідний і яскравий.

Основним завданням, було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. « Кожен учень нашої школи талановитий по-своєму!»- це девіз,який супроводжував усі ці дні.
Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Тиждень розпочався презентацією–виставкою робіт наших маленьких художників на тему «А вже весна!»

 

весна

День юних декламаторів У  вівторок відбувся конкурс вірша про весну «Найкращий декламатор», в якому взяли участь 30 школярів.

фото 2

фото5

фото4

 

Журі, в складі Борейчук М.Б.,вчителя української мови та літератури, та Лозинської О.С., практичного психолога, визначило переможців.

І місце –  Пріпа Анна-Марія, учениця 1 класу

Левонова Анастасія, учениця 4 класу

ІІ місце – Лявтошлягер Софія, учениця 1 класу

Мазуркевич Анастасія, учениця 3 класу

Басараб Соломія, учениця 4 класу

ІІІ місце – Смик Маргарита, учениця 2 класу

Лозинська Софія, учениця 3 класу

Кушнір Олена, учениця 4 класу.

Переможці були нагороджені грамотами.

За найкращі емоції у прочитанні поезії, нагороджений учень 2 класу Стрілець Володимир.

   У середу четвертокласники запросили всіх на свято «Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем», присвячене 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. Вони ознайомили присутніх з життєписом великого сина українського народу, продемонстрували красу і чарівність Шевченкового слова.

фото 11

фото 12

фото 13

фото 14

День  інтелектуалів У четвер відбувся брейн-ринг «Юні знавці природи». У ньому взяли участь 6 «кольорових» команд. Завдання і запитання були цікавими, мали пізнавальний характер. Всім учасникам і гостям було весело, діти дізналися багато нового та цікавого.

фото 16

фото 17

фото 18

Переможцями стали:

І місце — команда «Зелених» (Чорна М., Стрілець В., Рябцев Р., Басараб С.),

ІІ місце – команда « Оранжевих   » (Пріпа А., Басай М., Лозинська С., Левонова А.),

ІІІ місце – команда «Жовтих» (Лявтошлягер С., Смик М., Петровська І., Чобіт А.)

Всі учасники були нагороджені призами.

фото 19

День  «Казковий  світ  дитинства». В п’ятницю, учні 3 класу, показали інсценізацію української народної казки «Курочка Ряба» на новий лад. Діти   захоплено спостерігали   за  грою  артистів  у  виставі. Казка не залишила байдужим нікого.

фото 21 фото 23фото 20Вчитель початкових класів Добош Л.М.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>