Важливі новини
НВК » Методична робота » Козаки пишуть листа

Козаки пишуть листа

Протягом 2011 – 2012 навчального року у НВК «Рава – Руська школа — гімназія» учнівська громада активно працювала над поглибленням своїх знань з історії України, всесвітньої історії та правознавства.

У вересні – жовтні 2011 року з допомогою учнів НВК була підготована шкільна стінгазета, яка стосувалася 70 – ї річниці діяльності ОУН – УПА. Зокрема, учні були залучені до збору інформації та систематизації зібраного матеріалу. Найцікавішою для учнів виявилася інформація про нашого земляка, вихідця із Жовківщини – Євгена Коновальця, який стояв у витоків створення ОУН.

Велику зацікавленість проявили учні 8 – го класу під час відвідування факультативу «Історія рідного краю». Зокрема, В. Огорілко, Х. Іванець, В. Дмитрієв радо і з великим ентузіазмом шукали додаткову інформацію до занять, збирали етнографічний матеріал у своїх бабусь та дідусів.

Для учнів 6 класу цікавим був перегляд фільму про історію стародавнього Риму. Найбільше емоцій викликали пам’ятки античного мистецтва, які збереглися до сьогодення. Фільм справив ефект уявної мандрівки до Риму, де все навколо, наче дихає історією.

Учні 5 класу були залучені до створення «мистецької галереї» портретів діячів козацької доби. Такі учні, як Вольський Б. та Миргород Д. вразили однокласників майстерністю виконання портретів Б. Хмельницького за що отримали найвищі. Окрім цього, учні 5 класу, попри свій ще юний вік, проявили велике зацікавлення до теми Голодомору 1932 – 33 років. Вони зібрали цікаві фото, які стосувалися голоду в Україні для створення фотоколлажу.

Дев’ятикласники поповнили кабінет історії зібраними матеріалами, які стосувалися діяльності українських вчених другої половини ХІХ століття. Було зібрано не лише матеріали біографічного характеру, але і відомості про їхній внесок у науку, їхні винаходи тощо.

Десятий клас активно працював над розширенням відомостей по всесвітній історії. Новосад А., Бохан Д., Аркуша О., Боднар Ю, Онищак Л. змогли зібрати вичерпний матеріал про лауреатів Нобелівської премії початку ХХ століття, серед яких були і українці.

Козаки пишуть листа - свічка 2

Вже доброю традицією у стінах НВК стало вшанування пам’яті героїв Крут. Заходи відбуваються у різній формі, це і прес – конференція, засідання круглого столу, урок – лекція.

Часто на уроках історії учні беруть участь у міні – вікторинах, бліц – турнірах, інтерактивних вправах.

 

Вчитель НВК «Рава – Руська школа — гімназія» — Масола Н. М.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>