Важливі новини

Калина

28 січня 2014 року у НВК «Рава-Руська школа-гімназія» відбулося МО вчителів 2-х класів на тему «Розвиток комунікативних здібностей у молодших школярів на уроках літературного читання. Гостей із Жовківських та Рава-Руських шкіл зустріла вчителька НВК Ваховська Наталія Григорівна разом із своїми другокласниками. Адміністрацію НВК та гостей запросили на  урок літературного читання «Калина – символ України. Г.Демченко «Калинка».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сучасний урок важко уявити без використання ІКТ. І Наталія Григорівна вміло продемонструвала яким повинен бути урок у сучасній школі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На уроці панувала атмосфера взаємоповаги, взаємодопомоги. Вихованці Наталії Григорівни продемонстрували вміння працювати як у групах, так і індивідуально, не боячись висловлювали свої власні думки, залюбки використовували запропоновані їм завдання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Продемонстрували гостям різновиди читання, вміння орієнтуватися у змісті прочитаного твору, вміння проводити самостійну пошукову роботу, робити висновки, аналізувати.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Другокласники підготували цікаві повідомлення про застосування калини у народному господарстві, розповідали про різні прислів’я, про калину, та пояснювали їх значення.

Керівництво НВК та гості належно оцінили роботу Наталії Григорівни, адже урок був проведений на високому науковому, методичному та виховному рівнях.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>