Важливі новини
НВК » Детальніше про нас » Рідне місто моє. Рава, як вона є.

Рідне місто моє. Рава, як вона є.

Що ми, равчани, знаємо про своє рідне місто? Не так уже й багато. А це ж містечко-візитівка України. Адже перші враження про країну після перетину кордону Європейського Союзу розпочинаються з Рави-Руської, історія якої сягає ще середини XV століття.   І ось  учні 7 класу НВК на відкритому виховному заході, що відбувся 9 грудня,  розказували про історію рідного міста.                  Вона ( історія) була представлена і в історичних фактах, і в учнівських малюнках, і у віршах.

FullSizeRender (9)

 

Гімназисти провели й давній ярмарок,на якому продавали українці, поляки,євреї (Кушнір О., Кулієвич Р.,Мандзюк В.). На свято завітала Рава, на честь якої і було названо наше містечко (Левонова А.) Учасники заходу підготували різноманітні рубрики:    «Старі фотографії», «7 чудес Равщини», «Цікаві факти про Раву», «Рава славна іменами», «Вулиці мого міста». Під  звуки пісні «Місто ангелів і дощу» (Левонова А.)  переглянули відео про наше містечко. В атмосферу давніх балів занурили глядачів пісня «Місто спить» (Басараб С.), а також чудовий вальс (Чобіт А., Гринюка А.)

15338845_1229866287080752_3953522007803868862_n

Ми живемо в ХХІ столітті і вже самі творимо новітню історію нашого рідного міста. І куди б доля не завела кожного з нас, все одно повертатимемось до батьківського порогу, що тут в Раві- Руській.

Борейчук М.Б.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>