Важливі новини
НВК » Детальніше про нас » На «Андріївських вечорницях» вчителі та учні гімназії коштували пиріжки та вареники

На «Андріївських вечорницях» вчителі та учні гімназії коштували пиріжки та вареники

12 грудня у навчально-виховному комплексі «Рава-Руська школа-гімназія» відбулися «Андріївські вечорниці».

FullSizeRender (2)

Свято організували та провели гімназисти-дев’ятикласники під керівництвом вчителя  Марії Іванівни Домашовець.

— Щасливі ми, що народилися на святій українські землі! Тут народилися наші діди, прадіди тут живуть наші батьки, — зазначила вчитель на початку «Вечорниць». – Знати історію свого народу –  це знати батьківську хату, шлях від якої стелиться безмежними просторами нашої дружби, знати бабусину вишиванку, стоптану немилосердним часом, дідусеву казку про правду і кривду, про звичаї і традиції нашого народу. Зрештою, знати про вечорниці, де сформувалися норми народної етики і звичаєвого права. Від покоління до покоління передавалися різноманітні види ремесла та ужиткового мистецтва, пісенного і оповідально-фольклорної традиції.

FullSizeRender (1)

15555870_1285381128208054_983274874_n

Традиційно, «Андріївські вечорниці» для гімназистів є одним із найулюбленіших заходів. Для дівчат найцікавішими є ворожіння, адже кожна з них хоче дізнатися коли ж і за кого вийде заміж. А хлопці не опускають нагоди скуштувати смачних пиріжків та вареників, якими пригощали глядачів у залі наприкінці виступу.

15555113_1285369711542529_948071503_n

І учням, і вчителям «Андріївські вечорниці» задали гарного настрою на цілий навчальний тиждень і вже почали формувати святковий настрій напередодні Новорічних та Різдвяних свят!

Соломія Басараб, член гуртка журналістики НВК «Рава-Руська школа-гімназія»

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>