Важливі новини
НВК » Детальніше про нас » Інтерв’ю з Андріаною

Інтерв’ю з Андріаною

Випускниця НВК “Рава-Руська школа-гімназія» Андріана Новосад є прикладом для багатьох школярів. Дівчина дуже добре здала ЗНО, зокрема набрала максимум на ЗНО з української мови та літератури – 200 балів.  Про навчання у школі, захоплення та омріяний ВНЗ ми поспілкувалися особисто.

Андріано, який Твій результат ЗНО?

З української мови та літератури я набрала 200, з англійської мови — 189, математики — 195, а з біології — 199.

Яким був Твій улюблений предмет у школі?

Взагалі подобались всі предмети, кожен по-своєму. Щось було захоплююче більшою мірою, щось меншою. Можу виділити світову літературу, біологію, художню культуру, але завжди цікавими були й уроки зі всіх предметів.

Чим займаєшся у вільний час?

У вільний час, звичайно ж, відпочиваю. Протягом останніх шести років займаюсь карате,часто катаюсь на велосипеді з друзями і таке інше. Люблю проводити час з друзями та сім’єю, особливо з молодшою сестричкою.

Як ти досягла таких висот у навчанні?

Чесно кажучи, ніколи не ставила собі на меті досягти якихось висот і тому подібне. Завжди була наполеглива, старанна, виконувала все, що вимагалося в школі. Вже у старших класах працювала більш вмотивовано, усвідомлюючи, що це стане у пригоді у найближчий час.

До якого ВНЗ ти мріяла вступити? Твоя мрія здійснилась?

Мріяла навчатись у Київському національному університеті технологій та дизайну, моя мрія здійснилась.

На що, на твою думку, слід звернути особливу увагу при підготовці до ЗНО?

При підготовці до ЗНО варто ознайомитись з тестами минулих років, щоб зрозуміти особливості завдань. Звертати увагу потрібно на всілякі дрібнички, малюнки та фотографії, при підготовці використовувати різні підручники. Особисто я помилилась у кількох завданнях з біології, бо не була знайома із зображеннями (їх не було в підручниках, за якими я готувалась). А взагалі, головне — постійно повторювати пройдений матеріал. Це,мабуть, головне правило підготовки до ЗНО.

Чи справді ЗНО таке страшне, як про нього розказують? Які в тебе враження від тестування?

Залишились різні враження від ЗНО. Хвилювалась страшенно перед тестами, та й під час роботи над завданнями було невеличке переживання. Це, звісно, позначилось на результаті. Але можу впевненно сказати, що якщо маєш тверді знання, то ніяке хвилювання не завада, головне вірити в себе і в усе найкраще.

В тебе був особливий розпорядок дня чи ти просто робила те, що вважаєш за потрібне?

Розпорядок дня не принциповий для мене, хоча я прихильник самоорганізації. В основному я складала приблизний план, що за чим і в яких обсягах виконувати, щоб встигати і до репетиторів, і на тренування, і для себе трохи часу залишити. Люблю записувати все, що потрібно зробити — так і з голови не вилетить, і на потім відкладеш, бо постійно «очі мозолить». (сміється)

Що ти можеш порадити теперішнім одинадцятикласникам?

Гадаю, вони вже дещо почерпнули для себе з відповідей на попередні запитання. Хотіла б порадити не розслаблятись на початку року, думаючи, що можна все встигнути до кінця року. Варто одразу ж приступити до навчання, поступово, але впевнено. Якщо виникають якісь питання з предметів, звертатись до вчителів — вони охоче допоможуть. Не боятися, бо всі через це пройшли, і вони справляться. Але й не надіятися на ласкаву долю, адже все залежить від них самих. Вірити в те, що все буде добре, і докладати зусиль, щоб саме так воно і сталося. Мабуть, це головне.

Ярина Демчина

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Required fields are marked *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>